HİZMETLERİMİZ

Bursa Kanalizasyon Açma Servisi; Kanalizasyon Açma, Kanal Görüntüleme ve Temizleme, Tıkanıklık, Kanal ve Gider Açma,
Su kaçağı tespiti ve tamiri gibi yapı tesisat hizmetleri sektöründe 15 yıllık bilgi ve tecrübeyle sizlere hizmet vermektedir.

Kanalizasyon Açma

kanalizayon-acma-1

Kanal Görüntüleme

kanal-temizleme-1

Kanal Temizleme

kanal-temizleme

Firmamız yapı ve inşaat sektörü içerisinde bireysel, kurumsal firmalarının ve özel sektör işletmelerinin
her türlü alt yapı sorununa son teknoloji ekipmanlar ile müdahale ederek çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Kanal Görüntüleme

Su Kaçağı Tespiti

Gider Açma

HİZMET POLİTİKAMIZ

Bursa Kanalizasyon Açma Servisi olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri, çeşitli temizleyici kimyasallar ve en önemlisi profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi kırmadan, dökmeden en kısa sürede onarıp, müşterilerimizi sorundan kurtarıyoruz.

Müşteri ve çalışanlarımızın koşulsuz  memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek iş yeri olmak.

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir iş yeri olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

HİZMET KATEGORİLERİMİZ

  • Kanalizasyon Açma - Kanal Görüntüleme -Temizleme

    Bursa Kanalizasyon Açma Servisinin sağladığı hizmetlerden biri robot makina ile  kırmadan kanal görüntüleme hizmetidir. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

  • Tıkanıklık Açma - Gider Açma- Kanal Açma

    Bursa Kanalizasyon Açma Servisinin  teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz.

  • Cihazla Su Kaçağı Tespiti- Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

    Su Kaçağı tespiti ve Su Sızıntısı Son Teknoloji Su Sızıntı Tespit Cihazı ile Su Kaçakları Tespit Edilerek Banyo Mutfak Fayanslarını Kırmadan Su Tesisatı Tamiri Yapılır.

bursakanalizasyonacmaservisi.com Tüm Hakları Saklıdır.
Call Now ButtonHemen Arayın